iWalk

 

iWalk 2.0 to starannie zaprojektowane, wielokrotnie nagradzane urządzenie zwiększające mobilność, które zrywa z bólem i niewygodą, jakie dotychczas wiązały się ze stosowaniem konwencjonalnych kul. Łatwe w nauce i użyciu – dlatego kule konwencjonalne i wózki kolanowe przestały być potrzebne.

http://iwalkfree.pl/wp-content/uploads/2017/04/parallax_produkt.jpg

Funkcjonalność pod każdym kątem

Dzięki udoskonalonemu projektowi, nieangażująca rąk ortezo-proteza iWALK2.0 jest funkcjonalna, wytrzymała oraz łatwa w użyciu i regulacji. Ponieważ nie ma dwóch identycznych nóg, urządzenie posiada wiele funkcji pozwalających na jego dostosowanie do Twoich wymiarów, wzrostu oraz kształtu nogi.

http://iwalkfree.pl/wp-content/uploads/2017/04/Features-Header-7.jpg

 

iWALK a kule konwencjonalne

Kule konwencjonalne są najbardziej rozpowszechnionymi przyrządami poprawiającymi mobilność w zakresie urazów nóg, w szczególności poza Stanami Zjednoczonymi. Posiadają one jednak pewne poważne ograniczenia. Kule konwencjonalne szkodzą dłoniom, nadgarstkom i ramionom. Wymagają przy tym znacznej siły fizycznej górnych partii ciała oraz są skrajnie nieefektywne w chodzeniu. Nawet, jeśli wiesz, jak korzystać z kuli konwencjonalnych, Twoje dłonie i ramiona pozostają całkowicie obciążone, więc wykonywanie codziennych czynności nie jest możliwe. Kule konwencjonalne stanowią jedne z najbardziej znienawidzonych urządzeń z jakimi możemy mieć lub mamy do czynienia w naszym życiu.

Dla porównania, iWALK2.0 rozwiązuje wszystkie problemy kuli standardowych. To najlepsza dostępna na rynku alternatywa. Jest ona zarówno bezdotykowa, jak i bezbolesna, ponieważ do podparcia Swojego ciała korzystasz z nogi, a nie z dłoni i ramion. Do tego wszystkiego to bardzo funkcjonalne urządzenie – możesz dzięki niemu chodzić i stać bez angażowania swoich rąk, a przez to używać ich do wykonywania dowolnych czynności. iWALK2.0 to więcej niż kule – to” tymczasowa noga”.